fbpx

Usługi dla firm

Leśna Perła jest atrakcyjnym obiektem konferencyjno – szkoleniowym. Zapewniamy także zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem dla pracowników w czasie delegacji.

Nasza oferta skierowana do firm i instytucji obejmuje organizowanie bankietów, imprez integracyjnych, spotkań opłatkowych, jak również spotkań zarządów, szkoleń i konferencji.

Oferujemy profesjonalną obsługę, duży parking, wsparcie techniczno-organizacyjne, dostęp do Wi-Fi oraz projektor multimedialny wraz z ekranem i nagłośnieniem.

Dysponujemy 4 salami z których największa pomieści do 250 słuchaczy, średnia do 100 osób, a mniejsza do 50 osób. Sala kameralna jest przeznaczona na spotkania do 20 osób.

Mocną stroną Leśnej Perły jest wyśmienita kuchnia, w związku z czym polecamy posiłki w postaci pełnego menu, bufetu lub poczęstunku w formie finger food. W przerwach kawowych podajemy wypiekane przez nas ciasta.

POKOJE HOTELOWE

Oferujemy 45 miejsc noclegowych w przestronnych pokojach. Każdy z pokoi posiada łazienkę z prysznicem, komfortowe meble (w tym biurka), TV SAT oraz dostęp do Wi-Fi.

CATERING

Misją naszego zespołu jest zapewnienie klientom niezawodnego cateringu, który zachwyci niepowtarzalnością i smakiem. Dostarczamy posiłki na mniej lub bardziej oficjalne okazje w promieniu 50 km.

 

Od momentu powstania zorganizowaliśmy już kilkadziesiąt konferencji, z których najważniejsza to konferencja GAZ System dotycząca przewiertu pod Kanałem Gliwickim, będącego elementem budowy gazociągu Tworóg – Kędzierzyn-Koźle w ramach modernizacji i rozbudowy sieci przesyłowej gazu na terenie południowo-zachodniej Polski.

Zapraszamy do współpracy.

http://opole.tvp.pl/38096913/gaz-do-kedzierzyna-poplynie-pod-kanalem-przewiert-juz-prawie-gotowy