fbpx

Wesela

Leśna Perła powstała z myślą o Przyjęciach Weselnych i jest jednym z najpiękniejszych Domów Weselnych na Śląsku. Wesele to dla Nowożeńców najważniejszy dzień w życiu, dlatego pragniemy by był to dzień niezapomniany, wypełniony szczęściem i radością. Wiemy, że są to chwile niezwykle ważne, wymagające szczególnej oprawy, atmosfery, wyczucia i taktu, wobec tego zapewniamy fachową pomoc w przygotowaniach oraz profesjonalną organizację. W dniu Wesela odpowiednio zatroszczymy się również o Państwa Gości, tak aby wrażenia z przyjęcia i doświadczenie prawdziwej polskiej gościnności na długo pozostały w ich pamięci.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 3 sale:

  • Sala Balowa – do 180 osób
  • Sala Różana – do 80 osób
  • Sala Myśliwska – do 40 osób

Wystrój Sali Balowej i Sali Różanej został dodatkowo wzbogacony o instalację gwieździstego nieba, które mieni się wszystkimi kolorami, a najlepszy efekt można podziwiać po zmroku.

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz zaufanie jakim do tej pory obdarzyło nas wiele par i ich rodzin gwarantują, iż uczynimy z tego wydarzenia niezapomnianą dla Państwa uroczystość, która na zawsze będzie przywoływać miłe i wzruszające wspomnienia.

  • Organizujemy Przyjęcia Weselne jednodniowe i dwudniowe.
  • Zapewniamy pełną obsługę Przyjęć Weselnych zarówno kameralnych jaki i tych których liczba Gości zbliża się do 400.
  • Wystrój, dekoracje oraz elementy zapewniające odpowiednią atmosferę są dokładnie z Państwem uzgadniane.
  • Pomagamy w doborze oprawy artystycznej oraz kulinarnej zgodnie z Państwa wymaganiami.

Polecamy możliwość zorganizowania romantycznego ŚLUBU W PLENERZE w otoczeniu lasu i naszego pięknego ogrodu.

W związku z dużym zainteresowaniem organizacją Przyjęć Weselnych w Leśnej Perle prosimy o rezerwowanie terminów ze znacznym wyprzedzeniem.

Oferujemy zniżkę na przyjęcia odbywające sie w dniach od poniedziałku do czwartku.

W Leśnej Perle odbyło się już kilkaset Wesel, a każde z nich inne! Zapraszamy do obejrzenia naszego obiektu oraz na indywidualne konsultacje, co z pewnością pomoże Państwu podjąć właściwe decyzje w sprawie tego jakże ważnego dnia. Sprawimy, że Wasze Przyjęcie Weselne będzie jedyne w swoim rodzaju!

Menu weselne

Leśna Perła - Restauracja i Dom Weselny Rudziniec
LEŚNA PERŁA JPG

Sala Balowa

Sala Myśliwska

Sala Różana

Ślub w plenerze